Nový zákazník se přestěhuje do logistického prostoru s plochou 12 000 metrů čtverečních přizpůsobeného jeho potřebám pro zajištění maximální obchodní a provozní efektivity. Společnost bude mít rovněž k dispozici řadu inovativních řešení, jako jsou inteligentní měřicí systémy či LED osvětlení, která jsou standardně využívána všemi zákazníky budov Prologis. 

Logistické centrum v Prologis Parku Prague-Chrášťany

Prologis Park Prague-Chrášťany, který se nachází na území okresu Praha-západ, je novým atraktivním bodem na české logistické mapě. Park poskytuje perfektní dopravní spojení do hlavního města, je totiž situován hned vedle dálnice vedoucí přímo do metropole i k zastávce linky metra. Právě díky konektivitě se tento park stane jednou z nejoptimálnějších last-mile logistických základen v České republice.

Vedle aktuálně vznikající budovy pro známou mezinárodní kurýrní a doručovací společnost nabízí Prologis Park Prague-Chrášťany prostor pro další stavbu o rozloze přibližně 15 000 metrů čtverečních.

„Jsme hrdí na to, že jako prvního zákazníka našeho zcela nového parku můžeme přivítat právě tuto významnou mezinárodní logistickou společnost,“ říká Martin Baláž, viceprezident, country manažer pro Českou republiku a Slovensko„Vysoké nároky, jež náš nový zákazník klade na kvalitu podmínek pro last-mile doručování a na provozní efektivitu svých prostor, potvrzují, jak vynikající potenciál Prologis Park Prague-Chrášťany má. Těšíme se na další fáze realizace výstavby i na pokračování naší spolupráce se zákazníkem po jejím dokončení.“

Prologis Park Prague-Chrášťany je jedním z nejzajímavějších logistických projektů v regionu a my se nemůžeme dočkat, až s příchodem zákazníka plánovaným na léto skutečně ožije. Ať už se jedná o skvělou lokalitu, vyšší efektivitu nebo spokojené pracovníky, výhody jsou… Made in Prologis.

 

Zdroj://  Retrend