Rychlá žádost

Požádejte o nabídku z vybraných skladů. Klikněte na ikonku pro přidání více skladů.

Vybrané sklady
Nemáte vybrané žádné sklady
(m2) (m2)

Filtr skladů

Nájemné (€ /m2/měsíc)

-

Rozloha skladu (m2)

-

Cena pracovního místa (db)

-

Počet pracovních stanic

Novinky na trhu se sklady.

Konopná kosmetika Naturfyt se přesunula do nové haly za čtvrt miliardy

Firma Naturfyt-Bio z Jeseníku, která vyrábí přírodní kosmetiku, otevřela novou halu o rozloze přes dva tisíce metrů čtverečních. Nový výrobní prostor podniku poskytuje kvalitu ve standardu pro výrobu léčiv. Investice na vystavbu překročila 250 milionů korun.

Čtěte více »

Sklady a výrobní haly došly. Developery to ponouká spekulovat

Firmy jen obtížně hledají nové skladové a průmyslové plochy k pronájmu. Největší horečka panuje okolo Prahy.

Čtěte více »

Arete Park Nové Mesto se rozšířil o novou halu za téměř 300 miliónu korun

Arete Invest, český rychle rostoucí fond zaměřený na investice v oblasti nemovitostí, zkolaudoval v květnu novou halu ve svém slovenském průmyslovém a logistickém areálu v Novém Meste nad Váhom. Investice do nového centrálního skladu pro region střední a východní Evropy pro skupinu Factcool, mezinárodní síť internetových obchodů s módou ovládané skupinou HB Reavis, dosáhla téměř 300 milionů korun.

Čtěte více »

Raiffeisen investiční společnost koupila dvě budovy do svého realitního fondu

Raiffeisen investiční společnost koupila další nemovitosti do Raiffeisen realitního fondu. Jde o dvě průmyslové haly u Nýřan na Plzeňsku. Hodnota transakce přesahuje v přepočtu 600 milionů korun.

Čtěte více »

V Novém Městě nad Váhom otevřeli logistickou halu

Průmyslový a logistický areál v Novém Městě nad Váhom se rozšířil o novou halu. Investice Arete Invest do centrálního skladu pro region střední a východní Evropy pro mezinárodní síť internetových obchodů s módou dosáhla téměř 12 milionů eur. Nový nájemce tam vytvoří více než 100 pracovních míst.

Čtěte více »

Americký gigant TPG koupil české sklady a výrobní haly

26.5.2019 - Americká investiční firma TPG Capital koupila většinový podíl v portfoliu moderních skladů a výrobních hal české developerské společnosti Contera. Hodnota prodaných nemovitostí činí 2,4 miliardy korun, napsal deník E15 s odkazem na informace firmy Contera. TPG a Contera zároveň vytvořily společný podnik za účelem akvizic a výstavby dalších projektů ve střední Evropě.

Čtěte více »

CPI Park Mlýnec má stavební povolení pro novou halu společnosti Eissmann

CPI Park Mlýnec rozšiřuje řady svých nájemců o společnost Eissmann, globálního výrobce nejmodernějších vysoce kvalitních kožených komponentů. V první polovině roku 2020 bude plně klimatizovaná výrobní hala vyrábět interiérové doplňky pro prémiové značky automobilů jako Aston Martin, McLaren, Porsche a mnoha dalších. Do regionu tak přinese 150 nových pracovních míst.

Čtěte více »

Fond Accolade rozšiřuje portfolio investic v Polsku. Do správy přebírá 57 tisíc m2 ploch v Lublinu a Kielce, s dobou nájmů až na 10 let

Fond Accolade, nejrychleji rostoucí nemovitostní fond v Česku, rozšiřuje portfolio spravovaných ploch o dalších 57 tisíc m2 v Polsku. Ve městě Lublin převzal poslední etapu výstavby o velikosti 20 tisíc m2 a celkem zde tak má 74 tisíc m2 nájemních ploch. V Kielce přibývá do fondu 37 tisíc m2 a jedná se o první fázi z projektu, který dosáhne 73 tisíc m2. Mezi nájemci, kteří mají smlouvu až na 10 let, jsou firmy jako Raben, Laboratoria Natury, Vive nebo Multivac.

Čtěte více »