Henniges Automotive bude nové prostory v Mladé Boleslavi využívat k podpoře všech svých nových projektů a inovačních programů v Evropě i ve světě. Nová budova, kterou si společnost pronajala, bude vybavena nejmodernějším zařízením, jež umožní ještě snadnější přizpůsobení produkce požadavkům klientů.  Neoddiskutovatelnou výhodou této budovy je vzhledem k zaměření podnikání Henniges její strategická poloha. Díky skvělé dostupnosti k hlavním dopravním tepnám se technologické a inovační centrum posunulo blíže k dalším výrobním závodům společnosti a jejím klíčovým evropským zákazníkům.

„Hlavním cílem transakce, kterou jsme pro klienta realizovali, bylo najít budovu s takovými technickými parametry, jež umožní instalovat specifické vybavení a pomohou tak společnosti i nadále zůstat jedním z lídrů ve svém oboru. Neméně důležitým faktorem byla i lokalita, která měla posílit zákaznické vztahy Henniges s evropskými výrobci automobilů. Jsme rádi, že se nám podařilo všem požadavkům vyhovět a našli jsme ideální prostory pro růst podnikání společnosti,“ popisuje Silvie Marešová, Senior Associate průmyslového oddělení Colliers International pro Českou republiku

Prostory, které Colliers pro Henniges Automotive zajistila, již společnost plně využívá. Kromě mladoboleslavského technického a inovačního centra v České republice plánuje Henniges do konce roku 2019 další globální expanzi, například v Jižní Americe.

Zdroj/foto: www.retrend.cz / BEST Mediální společnost, s.r.o.